هتل های رنگین کمانی - بانک اطلاعات عمومی

/ هتل های رنگین کمانی

در این مقاله از سایت مطلبی در مورد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های جهان از هر پنج قاره از سایت گردشگری مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 
 
 


برترین ها: شما را به تماشای تصاویری زیبا از رنگی ترین هتل های دنیا دعوت می کنیم.

1. هتل سمیرامیس آتن، یونان (Semiranis, Athens)

این هتل پنج ستاره با سبک معاصر، تضاد جالبی با فضای نئوکلاسیک این شهر باستانی برقرار کرده است.  طراح آن، کریم رشید، با سلیقه کارتون وارانه اش به این سبک طراحی دست یافته است. هزینه اقامت در این هتل از شبی 286 دلار به بالاست.

هتل های رنگین کمانی


2. هتل پنتون، بروکسل، بلژیک،(Pantone Hotels)

هتل پنتون بدون شک پادشاه صعنت تطابق رنگ در دنیاست و کمتر هتلی به رنگارنگی آن می توان یافت. این هتل رنگین کمانی در پایتخت بلژیک، اقامتگاهی منحصربفرد برای مدیران کسب و کار است. هزینه اتاق ها در این هتل حداقل شبی  116 دلار است.3. ساگوارو، پالم اسپرینگز، آریزونا (The Saguaro, Palm Springs & Scottsdale)

با اقامت در این متل زیبا می توانید از استخرهای زیبای آن استفاده کنید. هزینه اتاق های این متل از 179 دلار به بالاست. داخل و بیرون این متل قدیمی در دهه 1950 به صورت رنگارنگ در آمده است و تضاد چشمگیری با بیایان های اطراف پیدا کرده است.4. هتل 25 ساعته زوریخ غرب، آلمان (25Hours Hotel Zurich West)

5. هتل استاندارد، مرکز شهر لس آنجلس (Standard, Downtown Los Angeles)

هتل استاندارد لس آنجلس، به معنای واقعی یکی از بهترین هتل های این شهر است. این مکان در سال 2002 افتتاح شده است. قیمت اقامت در آن از شبی 254 دلار به بالاست.6. اقامتگاه جان گروتز، اسکاتلند (The Inn At John O’ Groats)

این اقامتگاه در جان گروتز (اسکاتلند)، به سبک کلبه های ییلاقی شمال اروپا، و در رنگ های اصلی ساخته، و به تازگی بازسازی شده است. اقامتگاه جان گروتز به منظره طبیعی اطراف، صخره های تماشایی، پشته های ساحلی و ساحل تاکید دارد. قیمت های اتاق های آن از شبی 75 پوند آغاز می شود.

هتل های رنگین کمانی

مطالب دیگری که شاید به خواندن آنها علاقه‌مند باشید