برانکو: مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/در آینده بهتر می‌شویم - بانک اطلاعات عمومی

۱۳۹۷/۰۵/۱۳ برانکو: مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/در آینده بهتر می‌شویم

			
		برانکو: مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/در آینده بهتر می‌شویمبرانکو: مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/در آینده بهتر می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از آینده تیمش برای حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: مصدومیت کمال کامیابی نیا در بازی با فولاد برای ما فقدان بزرگی است.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر گفت: خیلی خوشحالم بابت بازیکنانم. بازی بسیار زیبایی را مقابل حریف همیشه سرسخت ارائه کردیم. بازیکنانم نشان دادند بازی به بازی به فرم بهتری می رسند. 

 

وی افزود: متاسفانه کمال کامیابی نیا مصدوم شد. این برای ما فقدان بزرگی است.

 

برانکو تاکید کرد: در بازی امروز به حریف حتی یک موقعیت هم ندادیم. علاوه بر سه گلی که زدیم، پنج شش موقعیت دیگر هم داشتیم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره دلیل پیشرفت تیمش تاکید کرد: این قابل انتظار بود. ما همچنان در فاز آماده سازی تیم هستیم. فقط از طریق مسابقات است که یک تیم به فرم واقعی خودش می رسد. امیدواریم و انتظار داریم اگر مصدومیت دیگری پیش نیاید بهتر و بهتر می شویم و دوباره نشان بدهیم شانس اول قهرمانی هستیم.

 

برانکو درباره بازیکنانی که از این تیم جدا شده اند و جایگزین های آنها گفت: بله چند بازیکن را از دست دادیم. این می تواند برایمان مشکل ساز باشد. ما به نفرات جوان بازی دادیم اما قطعا به همین بازیکنان اعتماد دارم. قبل از همه منظورم عالیشاه، بشار و نوراللهی است که مطمئنم بهتر و بهتر می شوند. 

 

برانکو درباره تیم الدحیل گفت: الدحیل شاید بهترین تیم آسیا باشد. ما سال گذشته آنها را حذف کردیم ولی این تیم با مربی و بازیکنان جدید تقویت شده است. کار سختی داریم ولی به تیمم اعتماد دارم. با خوشبینی زیاد به این بازی می رویم.

 

سرمربی پرسپولیس همچنین در نشست خبری حاضر شد و درباره مصدومیت کمال کامیابی نیا اظهار داشت: ازاین موضوع ناراحتم. طبق اطلاعاتی  که کسب کردم این بازیکن مهم می تواند زودتر تمرین کند. سایر بازیکنان هم نشان دادند خیلی راحت می توانند پس از این اتفاق، سیستم بازی را تغییر دهند.

 

وی درباره اینکه پرسپولیس با دو مهاجم در محوطه جریمه حریفان حاضر نمی شود، اظهار داشت: قبل از مصدومیت کامیابی نیا هم با دو مهاجم کار می کردیم. البته که سبک بازی منشا در خط حمله با نعمتی فرق می کند. این مهم است که تیمم بتواند به خوبی پلن B را پیاده کند.

 

برانکو ایوانکوویچ درباره ادعای یکی از خبرنگاران که عنوان داشت رادوشوویچ دوبار به سمت هواداران پرسپولیس با دستان خود علامت «هیس» را نشان داد گفت: من چنین چیزی را ندیدم. شما هم در ورزشگاه بوده اید. شاید او نبوده است و فکر نمی کنم این اتفاق افتاده باشد.

 

وی تاکید کرد: اگر هم درباره نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند می پرسید که چرا بازی نمی کند باید بگویم او پس از جام جهانی تنها هفت روز با ما تمرین کرده است. بنابراین نمی توانم بازیکنی که دو ماه با ما بوده و عملکرد خوبی داشته است را نیمکت نشین کنم. بیرانوند در جام جهانی بود و مثل بقیه ملی پوشان دیرتر به تیمش اضافه شد.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با توجه به نیمکت جوان تیمش برای قهرمانی قولی به هواداران می دهد؟ گفت: چه انتظاری از من دارید؟ من مربی با تجربه ای هستم و سابقه زیادی دارم. قول دادن کار راحتی است. فلسفه ما در پرسپولیس خیلی مهم است که می خواهیم همیشه جام های زیادی کسب کنیم. به بازیکنان جوانم همچون آدام همتی و سعید حسین پور هم بازی دادم تا آماده شوند. مهم ترین موضوع ایجاد همدلی است تا به موفقیت برسیم.

 

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان: بازیکنان فولاد خودباوری نداشتند/این شکست نشانه پیروزی درآینده است

سیروس پورموسوی پس از شکست سنگین سه بر صفر امشب فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران در جمع خبرنگاران گفت: به تیم پرسپولیس به خاطر این پیروزی تبریک می گویم. از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم که خودمان نبودیم.

 

وی با اشاره به قضاوت داور این مسابقه گفت: از آقای زرگر گلایه دارم که با ما سختگیرانه تر رفتار کرد. شاید اگر بازیکن ما را اخراج نمی کرد می توانستیم مساوی کنیم.

 

پورموسوی درباره ضعف فولاد در خط دفاعی اظهار داشت: هفته به هفته باید بهتر شویم. ضعف هایی در این زمینه داشتیم که باید بهتر شویم. هوادار از ما انتطار دارد که بهتر ازسال قبل نتیجه بگیریم. باید هم اینگونه شویم و به این موضوع خوشبینم.

 

وی ادامه داد: بازیکنان ما امروز خودشان نبودند و باورشان نسبت به خودشان کمتر بود. بین دو نیمه به بازیکنان همین نکته را گفتم. با توجه به نیازی که داشتیم دو بازیکن جدید به خدمت گرفتیم و امیدوارم بتوانیم در آینده شرایط بهتری داشته باشیم. 

 

پورموسوی در مورد آینده فولاد گفت: این هفته دوم بود و قول می دهیم که با تمام انرژی و تجربه کار کنیم و تیم بهتری شویم. این شکست نشانه پیروزی در آینده است. باید تلاشمان را بیشتر کنیم. از هوادارانی که به تهران آمده بودند عذرخواهی می کنم و قول می دهیم که در آینده جبران کنیم. 

 

پورموسوی درباره پست بیت سعید در بازی با پرسپولیس تصریح کرد: بهترین جایی که بیت سعید می تواند بازی کند همان پست وینگر است. او بهترین بازی ها را در فصلی که استقلال خوزستان قهرمان شد در همان پست داشت و امشب هم همان گونه بازی کرد.

 

وی در پایان در خصوص عملکرد سروش رفیعی خاطرنشان کرد: او باریکن حرفه ای است و فکر نمی کنم تحت تاثیر تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفته باشد. او بازیکن خیلی خوبی است که پیراهن هر تیمی را بپوشد نسبت به آن عرق و تعصب خواهد داشت.

 

برانکو: مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/در آینده بهتر می‌شویم

مطالب دیگری که شاید به خواندن آنها علاقه‌مند باشید