پرسپولیس فولاد را شکست داد/ صعود شاگردان برانکو به صدر جدول - بانک اطلاعات عمومی

۱۳۹۷/۰۵/۱۳ پرسپولیس فولاد را شکست داد/ صعود شاگردان برانکو به صدر جدول

			
		پرسپولیس فولاد را شکست داد/ صعود شاگردان برانکو به صدر جدولتیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار خود در لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به پیروزی رسید تا شاگردان برانکو ایوانکوویچ به صدر جدول لیگ صعود کنند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز جمعه در دومین دیدار خود در لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان رفت که این بازی در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد.

 

در این بازی که از ساعت ۲۰:۴۵ آغاز شد، سیامک نعمتی (۲۱ و ۷۵) و گادوین منشا (۶۵) برای پرسپولیس گلزنی کردند.

 

پرسپولیس این مسابقه را با ترکیب بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، سید جلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا (۱۷ - گادوین منشا)، احمد نورالهی، بشار رسن (۸۶ - آدام همتی)، امید عالیشاه (۹۱ - سعید حسین پور)، سیامک نعمتی و علی علیپور آغاز کرد.

 

سروش رفیعی هم که امسال به پرسپولیس پیوسته و به صورت قرضی در فولاد بازی می کند، در این بازی در ترکیب اصلی فولادی ها قرار داشت.

 

پرسپولیس این مسابقه را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵ ضربه سر علی علیپور از روی خط دروازه فولاد بیرون کشیده شد و به کرنر رفت. سرخپوشان تهرانی در دقیقه ۱۳ و روی حرکت امید عالیشاه هم صاحب ضد حمله خوبی شدند که با تکل مدافع فولاد این موقعیت هم از دست رفت.

 

پرسپولیس در این نیمه بیشتر روی حرکات پشت دفاع عالیشاه و ارسال پاس به این بازیکن متمرکز بود اما مصدومیت کمال کامیابی نیا برنامه های برانکو را تغییر داد. کامیابی نیا در دقیقه ۱۴ دچار آسیب دیدگی کتف شد و بعد از آنکه جایش را به گادوین منشا داد، به بیمارستان اعزام شد.

 

در دقیقه ۲۱ سیامک نعمتی توانست روی شوت از راه دور دروازه فولاد را باز کند و به گل اول برسد. باوجود این گل، پرسپولیس به بازی هجومی خود ادامه داد. در دقیقه ۳۴ بشار رسن در موقعیت تک به تک قرار گرفت که ضربه «چیپ» این بازیکن به تیرک دروازه فولاد خورد. در نهایت نیمه نخست با همان یک گل به اتمام رسید.

 

نیمه دوم این مسابقه تحت تاثیر اخراج زودهنگام سینا مریدی بازیکن تیم فولاد بود. این بازیکن در دقیقه ۵۰ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا فولاد نزدیک به یک نیمه ۱۰ نفره بازی کند.

 

این موضوع کار پرسپولیس را برای در دست گرفتن بازی راحت تر کرد و منجر به دومین گل سرخپوشان در دقیقه ۶۵ شد؛ زمانی که گادوین منشا روی پاس علی علیپور توانست دروازه فولاد را باز کند.

 

حملات پرسپولیس بعد از گل دوم هم ادامه یافت و در دقیقه ۷۵ روی حرکت انفرادی سیامک نعمتی در محوطه جریمه فولاد منجر به گل سوم سرخپوشان شد.

 

خطرناکترین موقعیت برای فولاد که حرف چندانی برای گفتن نداشت در دقیقه ۸۱ و روی برگشت توپ برای لوسیانو پریرا به دست آمد که مهاجم برزیلی فولاد این موقعیت را به اوت زد. تلاش بازیکنان دو تیم برای تغییر نتیجه ثمری نداشت و بازی با همان سه گل تمام شد.

 

پرسپولیس با این برد ۶ امتیازی شد و به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد. سرخپوشان در هفته اول لیگ برتر برابر تیم پدیده پیروز شده بودند.

 

 

پرسپولیس فولاد را شکست داد/ صعود شاگردان برانکو به صدر جدول

مطالب دیگری که شاید به خواندن آنها علاقه‌مند باشید