پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر لیتوانی/ آماده برای نبرد با مراکشv - بانک اطلاعات عمومی

۱۳۹۷/۰۳/۱۹ پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر لیتوانی/ آماده برای نبرد با مراکشv

			
		پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر لیتوانی/ آماده برای نبرد با مراکشvتیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی آماده می کند در آخرین دیدار تدارکاتی خود برابر تیم ملی لیتوانی به پیروزی رسید.خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع آگاه مدعی شد که اوپک احتمالا در نشست ماه آینده خود درخواست ایران برای حمایت این سازمان از کشورهای تحت تحریم را رد می کند.

به گزارش مهر، شاگردان کارلوس کی‌روش که از چند روز پیش اردوی نهایی آماده سازی خود برای حضور در جام جهانی را در مسکو آغاز کرده اند، عصر امروز جمعه در آخرین دیدار تدارکاتی خود به مصاف تیم ملی لیتوانی رفتند. 

 

در این دیدار که با تشخیص کارلوس کی‌روش پشت درهای بسته برگزار شد ملی پوشان کشورمان با وجود تلاشی که انجام دادند تا دقایق پایانی نتوانستند به گل برسند اما در دقیقه ۸۸ طلسم دروازه حریف را شکستند و به تنها گل این بازی دست پیدا کردند. کریم انصاری‌فرد تنها گل ایران را وارد دروازه حریف کرد.

 

ملی پوشان ایران طی روزهای آینده تمریناتشان را در کمپ لوکوموتیو انجام خواهند داد و سپس برای برگزاری نخستین دیدار خود در جام جهانی راهی شهر سنت پترزبورگ خواهند شد. این تیم در اولین بازی خود روز ۲۵ خرداد به مصاف تیم ملی مراکش خواهد رفت. 

 

تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی با تیم های مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه است.

 

پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر لیتوانی/ آماده برای نبرد با مراکشv

مطالب دیگری که شاید به خواندن آنها علاقه‌مند باشید