ساخت سایبان پارکینگ و لوور

ساخت سایبان پارکینگ و لوور
برای در امان ماندن اتومبیل و خودرو در محوطه های بدون سقف و فضای باز استفاده از سایبان پارکینگ با طرح های متنوع و گوناگون برای منازل مسکونی و ویلایی و همچنین سایبان برای ماشین های محوطه های اداری و شرکتی با تعداد بالا گزینه ای مناسب است.


با نصب سایبان در محوطه میتوان از سایه سرد و پوشش سقف آن به عنوان سرپناهی امن برای جلوگیری از عوامل جوی و طبیعی تخریبی مانند نور خورشید و گرمای شدید در تابستان ، بارش باران اسیدی و برف سنگین در زمستان و باد و طوفانهای حاوی ریزگرد استفاده کرد.


همچنین علاوه بر کاربرد محافظتی سایبان پارکینگ، این ساختار به عنوان نماد معماری با طرح منحصر بفرد ، زیبایی بصری و معماری را در محل اجرا دو چندان کرده و جزئی از ابنیه سبک ساختمان یا محوطه تلقی میشود.

 

ساخت سایبان پارکینگ,ساخت لوور,سایبان

 
شرکت ایستافو مجری تخصصی سازه های فلزی و احداث سایبان پارکینگ با ارائه آلبومی از طرح های خاص و گوناگون سایبان با در نظر گرفتن سلایق گوناگون و قیمت های مناسب سازه سایبان دست خریدار را در انتخاب مدل سایبان باز گذاشته است.


جهت در امان ماندن تجهیزات و تاسیسات و صنایع و در عین حال برای حفظ نمای ساختمان و حفظ نمای معماری استفاده از لوور (فلزی) یکی از گزینه های مطرح می باشد که علاوه بر ساختاری مقاوم دارای ظاهری منظم و زیبا می باشد، ساختار لوور به گونه ای است که در مقابل باد و جریان هوا منعطف عمل کرده و جریان سیال را از خود عبور میدهد این موضوع بیشتر برای حفظ دمای محیط درونی تحت حفاظت لوور  اهمیت دارد مانند اتاق های تاسیساتی و خنک کننده هاس صنعتی.


همچنین با نصب لوور در نمای ساختمان می توان از دید ساختمان های مجاور جلوگیری کرد مثل لوور استخر و در نتیجه محیطی امن و با اسایش را ایجاد کرد.

 

ساخت سایبان پارکینگ,ساخت لوور,سایبان

 
ایستافو با طراحی و ساخت لوور فلزی با کاربری های نما ساختمان ، پکیج های تاسیساتی و صنعتی و دیوار های کور کننده دید آماده ارائه خدمات در این بخش می باشد.


ایستافو طرح و مدل های سایبان پارکینگ با پوشش یو پی وی سی را در سه بخش پروفیلی ، لوله ای و تیرورقی ( سی ان سی شده) طراحی نموده است که پوشش سبک یو پی وی سی با وزه مخصوص کم و ساختار فیزیکی و درونی عالی و در عین ال انعطاف پذیر بودن مناسب برای محیط هایی با دمای گرم و سرد می باشد.

 

ساخت سایبان پارکینگ,ساخت لوور,سایبان

 
سایبان ها به دسته های زیر تقسیم بندی میشوند.
سایبان پارکینگ خودرو سواری
سایبان پارکینگ اداری و مسکونی و ویلایی
سایبان پارکینگ موتور سیکلت و وسایل نقلیه سبک
سایبان پارکینگ کامیون و خودرو های سنگین
سایبان تجهیزات و انبار و سایبان تاسیسات و کندانسور

 

ساخت سایبان پارکینگ,ساخت لوور,سایبان

 
تمامی سایبان های اجرا شده توسط ایستافو دارای دفترچه محاسبات فنی طبق ایین نامه و مقررات ملی ساختمان می باشد و مورد تایید و ضمانت نامه هستند. برای دریافت کاتالوگ ، البوم و نمونه کارها با ایستافو تماس بگیرید.

 

ساخت سایبان پارکینگ,ساخت لوور,سایبان

 
تماس با ایستافو:
021-44157418 / 021-55177815
سایت : www.istafo.com
اینستاگرام : instagram.com/istafo2
تلگرام : 09032400547
فکس:  89779597

 

 

آخرین اخبار

انتخاب رنگ