پیروزی مدعیان در هفته نخست/ شگفتی‌سازی‌ گنبدی‌ها در خانه

پیروزی مدعیان در هفته نخست/ شگفتی‌سازی‌ گنبدی‌ها در خانهفصل جدید رقابت‌های لیگ‌برتر ‌والیبال باشگاه‌های کشور در سال ۱۳۹۸، با برگزاری ۶ دیدار آغاز شد.

به گزارش ایسنا، سی و سومین دوره لیگ‌برتر ‌والیبال باشگاه‌های کشور، از عصر امروز (چهارشنبه) ۸ آبان ماه ۱۳۹۸ با برگزاری ۸ دیدار آغاز شد که در پایان تیم‌های پیکان تهران، سایپای تهران، کاله، شهرداری ارومیه و شهرداری ورامین  مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند تا فصل را با برد آغاز کنند.

 

در نخستین بازی امروز تیم شهرداری ارومیه که با جذب بازیکنان‌ نام آشنای‌والیبال ایران مدعی کسب عنوان‌ قهرمانی است، ۳ بر ۲ مغلوب میزبان‌خود شهرداری گنبد شد.

 

در دومین بازی، شاگردان محمد ترکاشوند در تیم پیکان تهران، به راحتی میزبان نه چندان قدرتمند ‌خود شهروند اراک را در سه ست‌ متوالی شکست دادند.

 

شهرداری ورامین مدافع عنوان قهرمانی نیز در سالن شهید گلعباسی و در حضور پرشور هواداران ‌خود، با نتیجه سه بر صفر میهمان‌ خود پیام‌ خراسان را در شکست داد.

 

در چهارمین بازی امروز هم که به میزبانی خانه والیبال تهران برگزار شد، تیم سایپا با هدایت ناصر شهنازی میهمان تازه لیگ‌برتری شده خود یعنی راهیاب ملل مریوان را در یک بازی سخت ۳ - ۱ شکست داد. شاگردان شهنازی پس از باخت ۲۴-۲۶ در ست اول، در ست‌های بعد با نتایج ۲۹-۲۷، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۲۲ پیروز شدند تا برنده این دیدار شوند.

 

نتایج هفته نخست از دور رفت لیگ‌برتر ‌والیبال:

شهرداری گنبد ۳ - ۲ شهرداری ارومیه (۲۵-۲۳، ۲۰-۲۵، ۲۳-۲۵، ۲۵-۲۰ و ۱۵-۱۳)

شهروند اراک صفر - ۳ پیکان تهران (۲۲-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۲۶-۲۸)

شهرداری ورامین ۳ - صفر پیام خراسان (۲۵-۲۳، ۲۵-۲۲ و ۲۷-۲۵)

سایپا تهران ۳ - ۱ راهیاب ملل مریوان (۲۴-۲۶، ۲۹-۲۷، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۲۲)

سپاهان اصفهان ۳ - ۱ فولاد سیرجان (۲۵-۲۲، ۲۵-۲۱، ۱۹-۲۵ و ۳۲-۳۰)

کاله آمل ۳ - ۲ شهداب یزد (۲۵-۱۶، ۲۲-۲۵، ۲۳-۲۵، ۲۵-۲۲ و ۱۵-۹)

 

تیم خاتم اردکان هم که به تازگی وارد لیگ‌برتر شده است، در این هفته با توجه به قرعه استراحت بازی نداشت.

 

 

انتخاب رنگ