لمپارد پیشنهاد سرمربیگری چلسی را پذیرفت

لمپارد پیشنهاد سرمربیگری چلسی را پذیرفتسرمربی کنونی دربی‌کانتی با مدیران باشگاه چلسی برای قبول سرمربیگری آبی‌پوشان لندنی به توافق رسید. 

به گزارش تسنیم، باشگاه چلسی در آستانه معرفی فرانک لمپارد به عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان لندنی است، کسی که 13 سال سابقه بازی در چلسی را دارد و در حال حاضر سرمربی کنونی دربی‌کانتی است. با جدایی مائوریتزیو ساری از سمت سرمربیگری تیم فوتبال چلسی شایعات زیادی در خصوص جانشین احتمالی وی مطرح شد و از فرانک لمپارد به عنوان اصلی‌ترین گزینه احراز پست سرمربیگری این تیم انگلیسی یاد شد، اما از ژوزه مورینیو و حتی رافائل بنیتس نیز به عنوان گزینه‌های دیگر سرمربیگری چلسی یاد شد.

 

باشگاه دربی‌کانتی هم هفته پیش به طور رسمی اعلام کرد به باشگاه چلسی این اجازه را داده که با فرانک لمپارد در خصوص پیشنهاد سرمربیگری آبی‌پوشان لندنی مذاکره کند. فرانک لمپارد که فصل اخیر دربی‌کانتی را تا آستانه صعود به لیگ برتر انگلیس پیش برد، در آخرین گام تیم تحت‌هدایتش مغلوب استون‌ویلا شد و از ثبت این کار بزرگ بازماند.

 

رسانه‌های انگلیسی اکنون خبر می‌دهند که فرانک لمپارد پیشنهاد باشگاه چلسی برای سرمربیگری آبی‌پوشان لندن را پذیرفته است. طبق این گزارش‌ها چلسی بابت دو سال قرارداد باقی‌مانده لمپارد با دربی‌کانتی، رقم 4 میلیون یورو به این باشگاه انگلیسی پرداخت خواهد کرد تا رسماً اسطوره خود را جانشین مائوریتزیو ساری کند. گفته می‌شود لمپارد اعضای کادر فنی خود در دربی‌کانتی را به چلسی خواهد آورد و جودی موریس هافبک پیشین چلسی هم دستیار وی خواهد بود.  

 

لمپارد 41 ساله که بین سال‌های 2001 تا 2014 در تیم فوتبال چلسی عضویت داشت و 649 بازی و 211 گل از خود بر جای گذاشت، با این تیم 3 قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، 4 قهرمانی در جام حذفی انگلیس، 2 قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و یک قهرمانی در لیگ اروپا را تجربه کرد.

 

 

 

آخرین اخبار

انتخاب رنگ