برایتون با شکست مقابل تاتنهام در منطقه خطر باقی ماند/ جهانبخش ۷۵ دقیقه بازی کرد

برایتون با شکست مقابل تاتنهام در منطقه خطر باقی ماند/ جهانبخش ۷۵ دقیقه بازی کردتیم فوتبال برایتون در شبی که علیرضا جهانبخش را در ترکیب اصلی خود داشت، مغلوب تاتنهام شد.

به گزارش تسنیم، شب اول بازی‌های معوقه رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با برتری یک بر صفر تیم فوتبال تاتنهام در خانه‌اش مقابل برایتون آغاز شد.

 

در این بازی ورزشگاه اختصاصی تاتنهام تنها گل اریکسن در دقیقه 88 برتری دیرهنگام میزبان را رقم زد تا برایتون که با ترکیب دفاعی برای کسب یک امتیاز پا به زمین مسابقه گذاشته بود، بیش از پیش خطر سقوط را حس کند.

 

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش کشورمان در این مسابقه از ابتدا به میدان رفت و به دستور مربی‌اش بیشتر در کارهای دفاعی مشارکت کرد. او سرانجام در دقیقه 75 جای خودش  را مارچ داد. برایتون با این باخت 34 امتیازی و رده هفدهم جدول لیگ برتر باقی ماند. 

 

در دیگر بازی، ساوتهمپتون با دریافت گل دیرهنگام در زمین واتفورد، فرصت فرار قطعی از سقوط را از دست داد و با تساوی یک - یک، 37 امتیازی شد و در مکان شانزدهم جدول ماند. شین لانگ، بازیکن ساوتهمپتون در ثانیه هفتم این بازی سریع‌ترین گل تاریخ لیگ برتر انگلیس را به ثمر رساند.

 


انتخاب رنگ