منصوریان: برخی دقایق مثل پاندول ساعت از دفاع به حمله می‌رفتیم

منصوریان: برخی دقایق مثل پاندول ساعت از دفاع به حمله می‌رفتیمسرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:خدا را شکر می‌کنیم از لطف و عنایتی که به ما و جوانان ما کرده و افتخار می‌کنیم که پرچمدار کشورمان بودیم.

به گزارش فارس،  علیرضا منصوریان بعد از پیروزی ۲ بر صفر مقابل الوصل امارات در نشست خبری گفت: خدا را شکر می‌کنیم از لطف و عنایتی که به ما و جوانان ما کرده و افتخار می‌کنیم که پرچمدار کشورمان بودیم. بازی با کیفیت خوبی داشت. در برخی دقایق تیم الوصل کیفیت‌های متفاوتی ارایه می‌کرد.

 

بازیکنان ما نشان دادند که با تلاش و توکل می‌توانند هر سدی را از جلویشان بردارند. امیدوار بودیم که الزورا تیم النصر را شکست بدهیم. اکنون وضعیت صعودمان قطعی نیست. به بازیکنانم گفتم اگر النصر بازنده شده بود می‌توانستیم شادی کنیم. این برد را به مردم اصفهان و کارگران ذوب آهن و هواداران تقدیم می‌کنیم. اگر هواداران ما نبودند و به ما انرژی نمی‌دادند دچار مشکل می‌شدیم. دو سه بازیکن با تجربه مثل حدادی‌فر و صادقی و بوحمدان و رشید مظاهری به ما خیلی کمک کردند و نشان دادیم با تلاش می‌توانیم به موفقیت برسیم.

 

منصوریان در مورد فرصت سوزی بازیکنانش گفت: بازی ۲ بر صفر خطرناک است و در نتیجه یک بر صفر مراقبت بیشتری می‌کنید. ما از فاصله ۸۰ تا ۹۸ می‌توانستیم سه گل دیگر بزنیم که اگر می‌زدیم شاید دچار غرور کاذب می‌شدیم. وقتی حریف به شما اجازه می‌دهد هر کاری بکنید باید بازی مالکانه انجام بدهیم. در برخی دقایق مثل پاندول ساعت بودیم و از دفاع به حمله می‌رفتیم و از بازیکنانم به همین دلیل ناراحت و عصبانی بودم. وقتی جوان در میدان می‌گذارید باید حرص هم بخورید.

 

سرمربی ذوب آهن گفت: مثل حدادی فر در نفت تهران ایمان مبعلی را داشتم وقتی بازیکن بزرگی مثل او دارید باید شخصیت تیم را به چنین بازیکنی بدهید و وقتی به کاپیتان‌تان چنین شخصیتی می‌دهید کنترل رختکن هم در اختیار بزرگترهاست. وقتی بازیکن جوان می‌بینید که بازیکن بزرگتر چنین شخصیتی دارد خوب است. می‌خواهیم حدادی فر بهترین بازیکن مسابقه ما باشد نه بهترین بازیکن تمرین ما باید مراقب ریکاوری او باشیم و وضعیت بدنی اش را کنترل کنیم و هیچ بازیکنی روی حرفش حرف نمی‌زند. امیدوارم سایر تیم‌های دیگر هم شانس صعود پیدا کنند و در مورد وضعیت تیم باید بگویم آذری مدیر زیاده‌خواهی است و چندین سال در باشگاه بوده است و اکثرا یک پای بهترین مدیرعامل سال است و هر وقت نام بهترین مدیرعامل می‌آید اسم آذری یادتان می‌آید. بالادستی‌های آقا سعید باید این مسایل را ترسیم کننند.

 

ذوب آهن در حوزه آکادمیک آمادگی دارد که از فوتبال ایران جدا شود. از رشیدی خواستیم که به ما کمک کند. مجموعه آکادمی را مثل یک گنجینه حفظ می‌کند و از ۱۵ تا ۱۹ سال بازیکن داریم. بهترین بازیکن جوان را ۱۷ سال داریم. بازی در کنار حدادی فر و بوحمدان و ... اول حمایت آذری را می‌خواهم که داریم ولی آذری حمایت بالادستی ها را می‌خواهد و از نظر مالی حمایت کنیم. بازیکنی مثل کایو ۴-۵ میلیون یورو قیمت دارد ۴-۵ برابر بودجه ذوب آهن است. دوست دارم در لیگ قهرمانان آسیا رویا پرداز باشیم. سعید آذری دوست قدیم من است و این امکان وجود دارد که ساختمان را طبقه به طبقه اضافه کنیم.

 

سرمربی الوصل: بازیکنان ایرانی جنگنده هستند/ ۲ گل زود هنگام نتیجه را تعیین کرد

سرپوش فوتبالی - به گزارش فارس، رگکامف بعد از باخت ۲ بر صفر مقابل ذوب آهن ایران در نشست خبری گفت: مایلم به هر دو تیم تبریک بگویم بخاطر نبرد مناسبی که داشتند. ۲ گلی که زود به ثمر رسید نتیجه را تعیین کرده است. در حال حاضر ذوب آهن در صدر است و صعود کرده و ما تلاش می‌کنیم دو بازی را به خوبی انجام بدهیم و با بهترین نتایج به پایان برسانیم.

 

وی در مورد انتقال توپ از دفاع به حمله با مشکل مواجه بود گفت: همانطور که در نشست خبری قبل از بازی گفتم ذوب آهن تیم قدرتمندی است و بازیکنان با کیفیتی دارد و در ضربات کرنر و ایستگاهی خوب عمل می‌کند. با این حال به بازیکنانم تبریک می‌گویم. ما در دمای ۴۰ درجه بازی می‌کنیم اما امروز دما هوا ۱۰ درجه بود. چند موقعیت گلزنی هم داشتیم. وقتی گل بزنید شرایط بازی تغییر می‌کند در مجموع به بازیکنانم بابت تلاش تبریک می‌گویم. چند موقعیت ۵۰ -۵۰ داشتیم که اگر آنها گل می شد وضعیت بازی تغییر می‌کرد.

 

 سرمربی الوصل در مورد اینکه آینده تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان را چطور ارزیابی می‌کند اظهار داشت: بازی های زیادی از تیم های ایرانی ندیدم فقط به بازی‌های تیم های همگروه خودمان تمرکز کرده‌ام و کارشناسان خوبی در کشورتان دارید که می‌توانند بهتر نظر بدهید. بازیکنان ایرانی جنگنده هستند روحیه پیکار دارند. باید به کاپیتان تیم ذوب آهن تبریک بگویم که با ۳۵ سال سن بسیار قدرتمند ظاهر می شود و حملات را طراحی می‌کند.

آخرین اخبار

انتخاب رنگ